KHW

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Aktuality

Podvodní skútry v nabídce

V nabídce máme nově několik řad podvodních skútrů.

YAMAHA - Li modely, RDS modely, Explorer SUBLUE - White Shark MIX GENEINNO - Trident
yamaha wsm trident
 

KHW Top Seller LEDEN 2017

KHW byl podle časopisu Spielzeug International v lednu 2017 nejúspěšnějším prodejcem pro děti mezi výrobci s obratem do 10 miliónů EUR/rok. Na prvním místě mezi výrobky se umístil SNOW FOX a na pátem místě pak SNOW FLYER. Lednové počasí přálo jízdě na sněhu - opět po dlouhé době jsme měli opravdové zimní podmínky.

top_2017
 

MINJI dorazilo k nám

Na český a slovenský trh uvádíme od října 2016 vozítko Minji. Proti většině jiných odrážedel je zde pohyb do stran zajišťován výhradně pomocí dětských nožiček. Držadlo je pevné a dítě je tak nuceno více používat nohy. To je velice dobré v době, kdy se dítě učí chodit a potřebuje, aby získalo více síly v nohou a sebedůvěry při pohybu. 
minji_aktuality_1
 

Spoga+Gafa Köln a/R 2016

Náš dodavatel - KHW - vystavoval jako každoročně na Spoga+Gafa v Kolíně nad Rýnem. Září 2016.
rosenbogen_2

Oblouk na růže s truhlíky na rostliny se již několik let úspěšně prodává i u nás. KHW předvedl další možné řešení - jako slavobrána novomanželům. Inspirace pro mladé páry i firmy, které nabízejí svatební služby.

Novým výrobkem je OBELISK. Pyramid z mřížkovaného plastu je vlastně podstavcem pro dotvoření různých prostorových dekorací - Vánoční motiv, pnoucí rostliny atd. 

obelisk_2
 

Tygřík a Slůně v nabídce

Nové motivy Cuties and Pals - Tygřík a Slůně - jsou již k dispozici v naší obchodní síti.
tygrik_oba_web slune_oba_web
Zavazadla Cuties and Pals jsou nejenom praktická, ale hlavně rozdávají radost svým uživatelům.        Každé dítě má rádo nějaké zvířátko. Díky novým motivům Tygříka a Slůněte je naše pomyslná ZOO zase bohatší. 
 


Strana 1 z 5